Calendari Futbol Sala Temporada 2023/2024 Aleví FUTBOL SALA Grup B
Jornada 1(27-01-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | 5-11 27-01-2024 12:00 ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | |||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | 2 | 6-10 11-05-2024 10:00 Vilafranca del Penedès ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | AFA EL CIM "B" | |||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | 2 | 8-8 27-01-2024 10:30 Vilafranca del Penedès ZEM VILAFRANCA DEL PENEDÈS | 2 | EEM LA RÀPITA | |||
DOLORS PIERA | Descansa |
Jornada 2(03-02-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | 2 | 11-5 03-02-2024 10:30 ESCOLA PROVIDÈNCIA | 2 | DOLORS PIERA | |||
AFA EL CIM "B" | 2 | 11-5 03-02-2024 10:30 ESCOLA EL CIM | 2 | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | |||
EEM LA RÀPITA | 2 | 7-9 03-02-2024 09:00 ESCOLA LA RÀPITA | 2 | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | |||
Descansa | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" |
Jornada 3(17-02-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | 2 | 9-7 17-02-2024 10:30 ESCOLA PROVIDÈNCIA | 2 | AFA EL CIM "B" | |||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | 6-10 17-02-2024 12:15 ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | EEM LA RÀPITA | |||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | Descansa | ||||||
DOLORS PIERA | 2 | 9-7 17-02-2024 10:45 Vilafranca del Penedes PAVELLÓ LA GAMBA | 1,60 | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" |
Jornada 4(24-02-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
AFA EL CIM "B" | 2 | 8-8 24-02-2024 10:30 ESCOLA EL CIM | 2 | DOLORS PIERA | |||
EEM LA RÀPITA | 2 | 5-11 24-02-2024 09:00 PISTA POLIESPORTIVA SANTA MARGARIDA I ELS MONJOS | 2 | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | |||
Descansa | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | ||||||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | 2 | 8-8 24-02-2024 10:30 Vilafranca del Penedès PAVELLÓ LA GAMBA P2 | 2 | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" |
Jornada 5(02-03-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
AFA EL CIM "B" | 2 | 10-6 02-03-2024 10:30 ESCOLA EL CIM | 2 | EEM LA RÀPITA | |||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | Descansa | ||||||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | 6-10 02-03-2024 12:00 ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | |||
DOLORS PIERA | 2 | 7-9 02-03-2024 09:15 Vilafranca del Penedes ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" |
Jornada 6(09-03-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
DOLORS PIERA | 2 | 11-5 09-03-2024 11:45 Vilafranca del Penedes PISTA EXTERIOR LA GAMBA P2 | 2 | EEM LA RÀPITA | |||
Descansa | AFA EL CIM "B" | ||||||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | 2 | 6-10 09-03-2024 10:30 Vilafranca del Penedès PISTA EXTERIOR LA GAMBA P1 | 2 | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | |||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | 2 | 5-11 09-03-2024 11:45 Vilafranca del Penedès PISTA EXTERIOR LA GAMBA P1 | 2 | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA |
Jornada 7(16-03-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
EEM LA RÀPITA | Descansa | ||||||
AFA EL CIM "B" | 2 | 7-9 16-03-2024 10:30 ESCOLA EL CIM | 2 | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | |||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | 2 | 12-4 16-03-2024 10:30 ESCOLA PROVIDÈNCIA | 2 | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | |||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | 7-9 16-03-2024 12:00 ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | DOLORS PIERA |
Jornada 8(23-03-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | 2 | 12-4 23-03-2024 10:30 ESCOLA PROVIDÈNCIA | 2 | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | |||
AFA EL CIM "B" | 2 | 9-7 23-03-2024 10:30 ESCOLA EL CIM | 2 | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | |||
EEM LA RÀPITA | 2 | 5-11 23-03-2024 12:30 PISTA POLIESPORTIVA SANTA MARGARIDA I ELS MONJOS | 2 | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | |||
Descansa | DOLORS PIERA |
Jornada 9(06-04-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
DOLORS PIERA | 2 | 6-10 06-04-2024 10:30 Vilafranca del Penedes PAVELLÓ FIRAVI P3 | 2 | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | |||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | 5-11 06-04-2024 12:15 ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | AFA EL CIM "B" | |||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | 2 | 8-8 06-04-2024 11:45 Vilafranca del Penedès PAVELLÓ FIRAVI P3 | 2 | EEM LA RÀPITA | |||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | Descansa |
Jornada 10(13-04-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
AFA EL CIM "B" | 2 | 10-6 13-04-2024 10:30 ESCOLA EL CIM | 2 | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | |||
EEM LA RÀPITA | 2 | 11-5 13-04-2024 12:30 PISTA ESCOLA SANT DOMENECH (LA RÀPITA) | 2 | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | |||
Descansa | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | ||||||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | 2 | 5-11 13-04-2024 10:30 Vilafranca del Penedès PAVELLÓ FIRAVÍ P1 | 2 | DOLORS PIERA |
Jornada 11(20-04-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
DOLORS PIERA | 2 | 5-11 20-04-2024 09:30 Vilafranca del Penedes PISTA EXTERIOR LA GAMBA | 2 | AFA EL CIM "B" | |||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | 2 | 9-7 20-04-2024 10:30 PISTES ATLETISME DE VNG | 1,80 | EEM LA RÀPITA | |||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | Descansa | ||||||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | 2 | 7-9 20-04-2024 10:45 Vilafranca del Penedès PISTA EXTERIOR LA GAMBA | 2 | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" |
Jornada 12(27-04-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
EEM LA RÀPITA | 2 | 5-11 27-04-2024 09:30 PISTA POLIESPORTIVA SANTA MARGARIDA I ELS MONJOS | 2 | AFA EL CIM "B" | |||
Descansa | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | ||||||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | 2 | 10-6 27-04-2024 09:15 Vilafranca del Penedès ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | |||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | 2 | 6-10 27-04-2024 13:00 Vilafranca del Penedès ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | DOLORS PIERA |
Jornada 13(04-05-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
EEM LA RÀPITA | 2 | 7-9 04-05-2024 11:00 ESCOLA SANT DOMÈNEC (LA RÀPITA) | 2 | DOLORS PIERA | |||
AFA EL CIM "B" | Descansa | ||||||
DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | 2 | 12-4 04-05-2024 10:15 ESCOLA PROVIDÈNCIA | 2 | CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | |||
AMPA ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | 4-12 04-05-2024 10:00 ESCOLA MEDITERRANIA | 2 | CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" |
Jornada 14(18-05-2024) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PV | PV | ||||||
Descansa | EEM LA RÀPITA | ||||||
CRISTOFOR MESTRE "BLAU" | 2 | 8-8 18-05-2024 13:00 Vilafranca del Penedès ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | AFA EL CIM "B" | |||
CRISTOFOR MESTRE "VERMELL" | 0 | 4-12 18-05-2024 09:15 Vilafranca del Penedès ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | DIVINA PROVIDÈNCIA - SEA VNG | |||
DOLORS PIERA | 2 | 11-5 18-05-2024 11:45 Vilafranca del Penedes ESCOLA CRISTOFOR MESTRE | 2 | AMPA ESCOLA MEDITERRANIA |